JĘZYK ANGIELSKI Rozdział 4 „Run, run, run!”

27/04/2023 08:15

Państwa dzieci z sukcesem ukończyły czwarty rozdział podręcznika „Bugs Team 1”. Tematem przewodnim rozdziału są zwierzęta (hippo, monkey, parrot, zebra, lion, giraffe, elephant). Śpiewając piosenkę „Here’s the hippo” dzieci utrwalały nowo poznane słownictwo.

Podczas zajęć dzieci wysłuchały historyjkę „Run, run, run!”, w której żyrafa zjadała liście z wysokiego drzewa nie zauważając zbliżającego się niebezpieczeństwa. Pozostałe zwierzęta próbowały ją ostrzec, co się w końcu udało i w efekcie wszystkie uciekły. Dodatkowo przedstawiono dzieciom nazwy czynności ruchowych, które będą utrwalały w szkole (walk, run, fly, swim, jump, climb).

Nadal utrwalaliśmy nazwy kolorów, kształtów i liczb grając w gry i śpiewając piosenki.

Życzymy dzieciom przyjemności z nauki języka angielskiego.