Nasze kochane zwierzaki i ich potrzeby. Dzień Życzliwości.

22/11/2020 14:31

Szanowni Rodzice

W minionym tygodniu dzieci zapoznały się z pracą lekarza zwierząt-weterynarza. Dzieci rozumieją, że tak jak ludzie zwierzęta również potrzebują lekarza. Dzieci opowiadały o swoich pupilach i opiece nad nimi. Rozmawialiśmy również o zwierzętach hodowanych w gospodarstwach i ich znaczeniu dla człowieka.

Dzieci zapoznały się z cyfrą „5” i literą „ D,d”

Trwały również przygotowania do obchodów Dnia Życzliwości w naszym przedszkolu. Dzieci samodzielne przygotowały część dekoracji i pięknie nauczyły się piosenek oraz wierszy na występ przygotowany specjalnie na ten dzień.

Otrzymaliśmy również wspaniałą wiadomość o nagrodach zdobytych przez nasze dziewczynki, które brały udział w konkursie plastycznym. Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor osobiście pogratulowały i wręczyły upominki Klarze, Ani, Hani i Nicoli. Brawo dziewczynki!

Jak zawsze znalazł się czas na zabawę i wspaniałe dzieła z klocków.

Dzień Życzliwości upłynął nam wspaniale. Dzieci zaprezentowały pięknie przygotowany program. Rozmawialiśmy o życzliwości i dobrym wychowaniu. Nasi przyjaciele z grupy IV przygotowali dla nas niespodziankę. Zadedykowali nam piękną piosenkę, którą zaśpiewali i wręczyli własnoręcznie wykonane kartki z rysunkami. To było bardzo miłe

A to nasz występ