30/11/2023 07:58

„Sopocianie Sopocianom na Święta 2023” – dołącz do Akcji!

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu  przy Stowarzyszeniu Na Drodze Ekspresji wraz z Urzędem Miasta Sopotu, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sopocie zaprasza uczniów sopockich szkół, przedszkolaków, rodziców do włączenia się w akcję, by poprzez przygotowane drobne upominki podarować Seniorowi/Seniorce uśmiech, dodać otuchy, ocalić przed zapomnieniem.

Jak można włączyć się w akcję?

1. Przygotuj i zapakuj drobne upominki dla Seniorów (np.  słodycze,  pierniczki, stroiki – wyłącznie nowe rzeczy, które mają mieć wymiar symboliczny.)
  2. Zrób kartkę świąteczną – dodaj kilka miłych słów od siebie (max. format A5, kartka jednowymiarowa w technice  dowolnej – ewentualne naklejki lub ozdobne przedmioty nie mogę odrywać się od papieru)
  3.  Upominki można dostarczyć do Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (Sopot, ul. Marynarzy 4) do 18 grudnia br. w godz. 9.00 – 17.00.
  • Nasi wolontariusze będą dostarczać upominki  Seniorom w dniach  19 –  23 grudnia br.
  • Chcesz zostań naszym wolontariuszem/szką? Zgłoś się do nas – skorzystaj z poniższych kontaktów!

Więcej informacji wolontariat.sopot.pl | wspieraj.seniora@ekspresja.org

692 006 223 lub 729 863 777 | wydarzenie na fb/Sopocki Wolontariat, IG @sopocki_wolontariat