03/11/2023 11:25

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z darmowych zajęć dla sopockich dzieci jeszcze w 2023 roku prowadzonych w REHA SOPOT MailScanner has detected a possible fraud attempt from „linkprotect.cudasvc.com” claiming to be https://rehasopot.pl/ :

1. Badania podoskopowe dzieci

Darmowe badania podoskopowe dla dzieci. Badania podoskopowe jest to istotna procedura, która ma wiele korzyści i znaczący wpływ na zdrowie i rozwój dzieci. Badania przeprowadzi neurorehabilitantka z ponad 20 – letnim doświadczeniem. Wizyty będą odbywać się w soboty w godzinach 9:00-11:00.

1. Neurologopedia dzieci

Darmowa neurologopedia dziecięca. Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie i skierowane są do dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Warsztaty prowadzi neurologopedka z wieloletnim doświadczeniem. Zajęcia odbywają się w soboty o godzinach 11:00-13:00.

1. Sport dla dzieci

Darmowe grupowe zajęcia sportowe. Zajęcia prowadzi wyspecjalizowany trener personalny, który jest ogromnym miłośnikiem sportu oraz dzieci. Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat odbywają się w każdy poniedziałek oraz piątek w godzinach 16:30-17:30.