Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 9 w Sopocie dn. 29.03.2023

13/04/2023 20:53

Nasze dzieci z dużymi emocjami wyczekiwały wyjścia do szkoły, ponieważ większość z nich uda się już do I klasy i rozpocznie nowy etap. W szkole serdecznie przywitali nas nauczyciele i absolwenci starszych oraz młodszych klas, w tym wychowankowie naszego przedszkola. Towarzyszyli nam oni podczas wszystkich zajęć na terenie szkoły. Najpierw odbyły się zajęcia sportowe na dużej sali sportowej. Dzieci po krótkiej rozgrzewce poznały elementy techniki judo prowadzone z wykwalifikowanym trenerem. Dalej zaproszono nas do obejrzenia przedstawienia teatralnego ,,Galimatias miesięcy” przygotowanego przez uczniów klasy III i IV. Następnie dzieci uczestniczyły w zajęciach informatycznych oraz plastycznych. Na zakończenie zaproszono dzieci do stołówki szkolnej na pyszne naleśniki oraz zaprezentowano pokazy taneczne dzieci z klasy I i II. W tym dniu naszym dzieciom towarzyszyły silne emocje związane z wyjściem do szkoły.