Wizyta Świętego Mikołaja

07/12/2022 15:01

6 grudnia to szczególny dzień dla wielu… nasze Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały Gościa – Świętego Mikołaja. Wychowankowie bardzo się starali, aby przyjęcie szczególnego Gościa było wyjątkowe – wszyscy ubrali się w czerwone, świąteczne stroje, a na powitanie zaśpiewali piosenkę z repertuaru Majki Jeżowskiej – Kochany Panie Mikołaju! Przedszkolaki miały okazję wysłuchać opowieści Mikołaja o tym jak przygotowuje się do świąt, kto mu pomaga – Elfy, oraz czym i dlaczego tak ważna według niego jest przyjaźń. Zdradził też, kto jest jego największym przyjacielem – Rudolf Czerwononosy. Święty był zachwycony tak ciepłym spotkaniem i na koniec obdarował dzieci pysznymi prezentami!