Drodzy Rodzice!

16/06/2020 09:36

Drodzy Rodzice!

W lipcu i sierpniu nasze przedszkole będzie otwarte, z wyjątkiem dwóch tygodni:

od 13 do 26 lipca br.

W okresie tym nadal będą obowiązywały procedury funkcjonowania przedszkola w czasie pandemii. Przedszkole dysponuje 48 miejscami.

Kryteria pierwszeństwa:

1)    do przedszkola w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19;

2)   do przedszkola w drugiej kolejności przyjmowane będą dzieci rodziców/opiekunów prawnych, którzy oboje pracują zawodowo poza miejscem zamieszkania i nie mogą zapewnić dziecku opieki, dotyczy to również jednego rodzica w przypadku samotnego wychowywania dziecka.

Kryteria dodatkowe:

1) dziecko z rodziny wielodzietnej,

2) dziecko posiadające niepełnosprawne rodzeństwo,

3) dziecko wychowywane przez niepełnosprawnego rodzica/opiekuna prawnego.

Jeżeli liczba zgłoszonych dzieci będzie większa niż liczba dostępnych miejsc pierwszeństwo będą miały dzieci najmłodsze.