13/11/2022 21:43

W naszej grupie mieliśmy przyjemność gościć uczniów klasy 4a Szkoły Podstawowej nr 9 w Sopocie. Spotkanie odbyło się z dwóch powodów: w ramach doradztwa zawodowego oraz w celu wspólnego świętowania Dnia Niepodległości. Uczniowie obejrzeli prezentację, z której dowiedzieli się kto pracuje w przedszkolu. Wywołało to spore emocje z uwagi na to, że większość uczniów to absolwenci naszego przedszkola i mieli oni okazję wrócić pamięcią do dawnych czasów. Nasze przedszkolaki przygotowały przepiękną inscenizację z okazji Dnia Niepodległości, z powagą mówiły wiersze i wspólnie z gośćmi odśpiewały hymn. Nie zabrakło również tańca w wykonaniu młodszych i starszych uczestników spotkania. Dziękujemy za wspólne spędzenie czasu oraz przepiękne upominki.