„Rowerowy Maj”

12/06/2022 17:43

Po pandemicznej przerwie, nasze przedszkole ponownie wzięło udział w niesamowitej kampanii „Rowerowy Maj”. Cała akcja miała charakter konkursu, a jej głównym celem było promowanie aktywności fizycznej i zrównoważonej mobilności, w tym, w szczególności, komunikacji rowerowej.

Nasze Przedszkolaki wybierając rower, hulajnogę albo rolki na dojazd do placówki pokazały, że dbają o swoje zdrowie, troszczą się o środowisko oraz chcą promować aktywny i zdrowy tryb życia!

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w kampanii dostały upominki, a te osoby, które nazbierały najwięcej nalepek – ciekawe nagrody!

Spośród grup naszego przedszkola, miejsca za największą frekwencję zajęły kolejno:

1 miejsce – GRUPA III

2 miejsce – GRUPA II

3 miejsce – GRUPA I

Serdecznie dziękuję Rodzicom za wspieranie dzieci, Wychowawczyniom za motywowanie oraz wszystkim Przedszkolakom za udział i zaangażowanie!

Podziękowania należą się także sponsorom wspaniałych nagród:

– Miasto Gdańsk i Miasto Sopot

– serwis rowerowy SKI BIKE Jacek Piotrowicz