Wiosna ach to Ty …

01/04/2021 16:09

Powitanie wiosny – Bal kwiatów!

Na wielkie powitanie wiosny w naszej sali odbył się „Wiosenny Bal Kwiatów”

Dziewczynki powitały wiosnę w kolorowych kwiatowych wiankach a chłopcy w kolorowych wiosennych krawatach. Były też tańce i zabawy, mnóstwo radości.

 

 

Wiosenny ogródek

 

Akcja „ Wiosenny ogródek w sali”  rozpoczęta. Z przyniesionych przez dzieci sadzonek, nasion i cebulek, kwiatów udało nam się stworzyć piękny zielony ogródek. Rodzicom dziękujemy za pomoc i podarowanie nam tych wszystkich wspaniałych wiosennych zielonych niespodzianek- Dziękujemy

 

 

 

 

Efekty naszej pracy i dekoracje wiosenno-świąteczne.

 

Rozpoczęły się przygotowania do Świąt Wielkanocnych jednak naszą radość zepsuła wiadomość o zamknięciu przedszkola w związku z zaostrzonymi przepisami związanymi z Covid 19 . Jest nam bardzo smutno z tego powodu. Dzieci teraz będą opiekowały się roślinkami w swoich domach a po powrocie do przedszkola w naszej sali urządzimy nowy ogródek . Do zobaczenia