e-Twinning „A small child says a beatiful word” INTERNATIONAL DAY FOR TOLERANCE 16th November

20/11/2022 22:19

W ramach realizacji projektu „A small child says a beautiful word” każdy kraj partnerski miał za zadanie wykonanie „domu tolerancji” wraz ze zwróceniem uwagi na prawa jego mieszkańców. Nasze dzieci wykonały budynek przedstawiający przedszkole, które jest otwarte na dzieci innych narodowości. Podczas zajęć rozmawialiśmy na temat praw dziecka, które powinny być respektowane na całym świecie. Część dzieci przygotowała okienka przedszkola, w których zilustrowała jak spędza w nim czas. W drzwiach wejściowych umiejscowione zostały dzieci z Polski w strojach narodowych, dzieci pozostałych narodowości przyklejono dookoła domku. Prace wszystkich krajów partnerskich zebrane w całość utworzą „miasteczko tolerancji”.