„Spotkania z rytmem”

21/11/2021 16:12

Drodzy Rodzice!

W minionym tygodniu uczestniczyliśmy w pasjonujących warsztatach dźwiękowych. Spotkanie z rytmem poprowadzili artyści-muzycy. Składało się on z dwóch części. Pierwszą z nich był krótki koncert zaś drugą warsztaty, w trakcie których mieliśmy możliwość poznania różnych instrumentów (a było ich baaardzo dużo, bo muzycy posiadają kilkadziesiąt instrumentów etnicznych a także terapeutycznych pochodzących ze wszystkich zakątków świata) ich pochodzenie, historię oraz sposób gry. Część ta pozwoliła na aktywne uczestnictwo, dzieci otrzymały instrumenty i rozpoczęło się niesamowite, wspólne muzykowanie. To była prawdziwa uczta muzyczna:) Panu Piotrowi i Panu Sławkowi dziękujemy raz jeszcze za ciekawe i atrakcyjne spotkanie przybliżające nam wszystkim niezwykły muzyczny świat:)