Karnawałowe sprawy dotyczące  nauki i zabawy

10/02/2021 21:26

Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na Bal Karnawałowy, który odbył się w naszej grupie w miniony piątek tj.05 lutego. Cały tydzień trwały przygotowania, rozmowy na temat strojów i pomysły na ozdobienie naszej sali.

Dzieci pomagały w dekorowaniu sali, wykonywały też elementy dekoracji, przyniosły kolorowe baloniki , serpentyny i nawet wykonane z Rodzicami dekoracje – dziękujemy.

Wspomnienia z Balu Karnawałowego

Wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale na balu. Bawiliśmy się świetnie. Były tańce, konkursy i kącik ze smakołykami, które przygotowali Rodzice – bardzo dziękujemy za wszystkie wspaniałości.

Maski karnawałowe

Nie ma karnawału bez masek. Dzieci wykonały piękne maski z kolorowego papieru i ozdobiły różnokolorowymi błyskotkami- wyszło znakomicie. Brawo Wy !!!

Był też czas przeznaczony na naukę. Dzieci zapoznały się z literą „  J, j ” oraz cyfrą 9.

Uroki zimy

Nadal korzystamy z uroków zimy i dzieci chętnie spędzają czas na dworze zjeżdżając z górki oraz lepiąc bałwany i śnieżne kule. To wspaniała zabawa.