W oczekiwaniu na Mikołaja

06/12/2020 19:43

Szanowni Rodzice

Miniony tydzień upłynął bardzo szybko. Dużo rozmawialiśmy na temat Mikołaja, jego historii i pomocy jaką okazywał ludziom.

Dzieci zapoznały się z literą „ F,f „

W oczekiwaniu na Mikołajki dzieci wykonywały z kolorowego papieru mikołajkowe buty i Mikołaje, które przyozdobiły naszą salę.

Po zajęciach wszyscy bardzo dobrze poradzili sobie ze sprzątaniem

Chętne dzieci wykonały prace na konkurs plastyczny na temat „ Świąteczne anioły” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Sopocie.

Autorami prac są : Klara, Nela, Elena, Michalina, Ula, Lila, Paulina, Nicol,  Ania, Kinga, Hania, Jaś N, Kazik, Adam, Antoni M. Brawo!

A to jeszcze  zdjęcia  z zajęć matematycznych wprowadzających pojęcie zbiorów, zajęć z kodowaniem  oraz zajęć gimnastycznych w naszej sali, które odbyły się w tygodniu obchodów Dnia Misia.