Ogłoszenia dla rodziców – ubieramy choinkę, wigilia grupowa

29/11/2020 21:17

4.XII. (piątek) – ubieramy choinkę w naszej sali. Prosimy, aby każde dziecko przyniosło tego dnia jedną bombkę na naszą choinkę (bombki nie zwracamy).

7.XII. (poniedziałek) – Mikołajki

17.XII. (czwartek)  o godz.10.00 grupowa wigilia. Tego dnia organizujemy dla naszych dzieci wigilię. Zasiądziemy przy wspólnym stole nakrytym świątecznie z poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców (owoce+smakołyki). Dzieci zaśpiewają z nami kolędy, piosenki o tematyce świątecznej, powiedzą wiesze i życzenia świąteczne, a także zatańczą aniołki. Nie zabraknie głównej atrakcji dla dzieci, czyli PREZENTÓW OD ŚW. MIKOŁAJA. W nastroju świątecznym spędzimy ze sobą mile dzień.

Strój na wigilię (17.XII. -czwartek):

-dziewczynki – białe rajstopy, białe t-shirty, włosy uczesane w kok ( spódniczki białe, tiulowe będą miały jednakowe)

-chłopcy = ciemne spodnie (nie dresowe!), białe koszule

POZDRAWIAMY!